Drób jedz by szybciej biec! PKO Festiwal Biegowy

W dniach 8-10 września odbywał się PKO FESTIWAL BIEGOWY, czyli jedna z największych imprez biegowych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

Sportowy program imprezy 8 PKO Festiwal Biegowy obejmował ponad 30 biegów i marszów, na dystansach od 300m do 100 km, a łączna długość tras przekroczyła 300 km. Najbardziej prestiżowe konkurencje Festiwalu to Bieg 7 Dolin na trzech dystansach – 34, 64 i 100 km, Życiowa Dziesiątka, Koral Maraton i Półmaraton, Bieg na Jaworzynę czy biegowa etapówka Iron Run. Najweselsze starty to z kolei Bieg Przebierańców, Bieg Kibica czy Bieg z krawatem.

Krajowa Federacja Hodowców Drobiu wraz ze swoją akcją „Drób jedz by szybciej biec” uczestniczyła w tym wielkim święcie biegania.

Na naszym stoisku, znajdującym się w hali targowej festiwalu, można było zapoznać się z fachowymi poradami dietetycznymi. Stworzenie planu żywieniowego w przerwie między biegami, nie stanowiło najmniejszego problemu!

Oprócz tego każdy zainteresowany otrzymał broszurę z informacjami dotyczącymi wykorzystania mięsa drobiowego w diecie biegacza oraz ciekawymi przepisami.


Zapraszamy również do zapoznania się z naszym profilem na facebooku oraz kanałem na youtube!

Drób jedz by szybciej biec – Facebook

 

 

Drób jedz by szybciej biec – kanał Youtube